Žádná odpověď/reakce na dotazy...smutné

Volná diskuse o chovu a životě čmeláků.
Odpovědět
Joey
Příspěvky: 11
Registrován: úte 16. črc 2024 15:56:13

Tedy, co na to říct...?? Moje dotazy s prosbou o informaci, radu, pomoc už vidělo přes 200 lidí a ani jediná odpověď na žádnou tématiku. Tak to jsem nečekal. Je vidět, že ani tady mi nikdo nehodlá pomoct. To je smutné...
No..., nemá smysl tady v tomto skupinovém foru nadále setrvávat, takže Díky za nic!
Joey
Příspěvky: 11
Registrován: úte 16. črc 2024 15:56:13

Koukám koukám... přes 500 zobrazení mých dotazů a stále bez reakce... to zamrzí!
Ty weby, co po vyhledávání na googlu na vás vypadnou, ty jsem si prošel jestě než jsem si čmeláky vůbec pořídil, to je snad samozřejmé... tedy v případě svědomitého člověka. Mně se jedná o praktické věci/informace, které přijdou se samotnou praxí. I když je spousta věcí na webech popsána jako obecné pojednání, praxe však může být často jiná a každý chovatel se pak podle toho snaží zařídit, aby svůj chov vedl v co nejvyšší kvalitě a dobré víře, že dělá vše pro to, aby se celé kolonii dařilo co nejlépe. Věřil jsem, že tady by mi právě z vlastní zkušenosti někdo mohl poradit, když se jedná přímo o web určený pro chovatele čmeláků, ale jak vidím, tak nikoliv... nejsem naštvaný, ale zklamaný.
K čemu dále setrvávat, tady už nemám co pohledávat.
Tak ať se vám daří "přátelé"...
Odpovědět